MERSİN ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

"Ortak Yazılı Sınavlar Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı" Gerçekleşti."Ortak Yazılı Sınavlar Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı" 9 Kasım 2023'te Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Kemal BÜLBÜL, İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Kutlutekin BAŞ, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Önder SARI ve Ölçme, Değerlendirme Merkezi Müdürü Zekiye YILDIRIM SUNA'nın katılımı ile Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşti.

Toplantıda, Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ile Yazılı ve Uygulamalı Sınavlar Yönergesi'nin hükümleri doğrultusunda okullarda yapılacak yazılı ve uygulamalı sınavlar, ortak sınavlar kapsamında gerçekleştirilecek çalışmalar ve Ölçme, Değerlendirme Merkezi çalışmaları ele alındı.

Mersin İl Mill Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinasyon Merkezi GMK Bulvarı Göçmen Kavşağı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 8184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.